KĄ KURSIME?

Ar Jūsų vaikai dažnai piešia ant didžiulio lango? Ir dar valgomais dažais? O piešti spalvotu krakmolu, pačių pasigamintais putų dažais ar ekologišku indu plovikliu jiems patinka? Arba piešti salotų džiovinimo indu? O saugūs, bet netikėti ir nuostabą keliantys eksperimentai jau tapo jūsų vaiko laisvalaikio veiklos dalimi?

Studijoje „Kuria vaikai“ piešime bei kursime ir tradiciškai, ir pačiais neįtikimiausiais būdais. Taip lavinsime vaizduotę, kūrybinę saviraišką, skatinsime smalsumą ir ugdysime malonumą kurti.

KĄ ŽAISIME?

Žaisime emocinį intelektą, kūrybiškumą, koordinaciją, taiklumą, susikaupimą lavinančius žaidimus, pirštukų žaidimus, kūrybiškai skaitysime visiems įsitraukiant, vaidinsime savo pačių susikurtume teatre, patys kursime istorijas ir pasakojimus, kūrybinėse dirbtuvėse gaminsimės įvairiausius rankdarbius bei žaislus, nevaržomai piešime, tapysime ir taip atsipalaiduodami bei išreikšdami per dieną susikaupusias emocijas ir įtampą, o kaskart atsisveikindami atliksime pozityvų mąstymą ugdantį ir kūrybiškai į pasaulį pažvelgti skatinantį ritualą.

KAIP TOBULĖSIME?

Linksmi, netikėti ir stebinantys eksperimentai, kūrybinės dirbtuvės ir rankdarbiai, įtraukiančios užduotys ir žaidimai, – tam, kad ugdytume ir lavintume:

smulkiąją motoriką,

rankų ir akių koordinaciją,

sensoriką,

kognityvinius ir socialinius įgūdžius

abiejų smegenų pusrutulių darbą,

emocinį intelektą,

vaizduotę,

smalsumą,

kritinį mąstymą,

drąsą,

pasitikėjimą savimi ir aplinka,

pozityvų ir kūrybišką požiūrį į save, kitus ir pasaulį!

Tai tik maža dalis užsiėmimų ir veiklų, nes ne skaityti ir klausyti apie jas reikia, o ateiti ir patiems išmėginti!

© 2019 kuriavaikai.lt - visos teisės saugomos                                                                                                                         info@kuriavaikai.lt                                             
                                                                                                                                                           

 .