Apie studijos komandą

Esu Dovilė, studijos "Kuria vaikai" sumanytoja ir įkūrėja, neuroedukatorė, pirmojo ir vienintelio Lietuvoje vaikų menų festivalio sumanytoja ir organizatorė. Suprasdama neįkainojamą laisvo žaidimo, proceso kūrybos ir pojūčių lavinimo svarbą vaiko prigimtinio kūrybingumo skleidimuisi ir augimui bei visapusio ugdymosi procesui, 2016 metais Kaune įkūriau pirmąją Lietuvoje išimtinai šiais principais paremtą kūrybingumo ugdymo studiją, kurioje vaikai nuo 9 mėnesių iki 7 metų turi galimybę pasijausti visiškai laisvi kūrėjai - savo malonumui žaidžiant ugdytis visas ateities visuomenei būtinas ir reikalingas savybes. Meilė vaikams ir noras suteikti patirti tikrąją žaidimais prisotintą vaikystę kuo didesniam skaičiui vaikų, suteikė ryžto plėstis - taip "Kuria vaikai" atsirado ir kituose Lietuvos miestuose - šiuo metu studijos veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Nuostabus dalykas, studijoms atsiradus kituose miestuose, ne tik tas, kad dar daugiau mažųjų džiaugiasi laiminga vaikyste ir patiria tikrąjį lavinimosi džiaugsmą, bet ir tai, kad "Kuria vaikai" kolektyve susibūrė šaunių, vaikus ir laisvą žaidimą mylinčių asmenybių komanda, kurioje dirba ir kartu su vaikais žaidžia kvalifikuotos ir nuolat žinias žaidimų pedagogikoje ir psichologijoje atnaujinančios pedagogės, neuroedukatorės, logopedė, vaikų psichologė, vaikų aktorė - tokia specialistų įvairovė leidžia sukurti visapusiškai vertingą ir naudingą lavinančių žaidimų programą mažiesiems ateities kūrėjams. O mes nuolat tobulinamės, mokomės ir stengiamės suteikti galimybę jiems tokiems tapti!

© 2019 kuriavaikai.lt - visos teisės saugomos                                                                                                                         info@kuriavaikai.lt                                             
                                                                                                                                                           

 .