Apie studijos įkūrėją

Šios vaikams draugiškos ir taip jų  mėgiamos studijos įdėją sugalvojau ir įgyvendinau aš – Dovilė. Visų pirma, esu mama nuostabios penkiametės, kurios dėka į mūsų šeimą atkeliavo tikrasis kūrybiškumas ir pozityvios tėvystės filosofija. Jau keleri metai labai intensyviai, rimtai ir atsakingai domiuosi vaikų kūrybiškumo ugdymu bei apskritai pozityviosios tėvystės filosofija - skaitau daug įvairios literatūros, dalyvauju seminaruose, konsultuojuosi su užsienio pedagogais bei psichologais.

Sukaupusi nemažą bagažą informacijos bei patirties pozityviosios tėvystės tema, ėmiau šia tema rašyti straipsnius ir patarimus, tad ryžausi prisijungti prie puikaus projekto www.jievaikai.lt (dabar LeFemely.lt) - ten galite rasti mano straipsnių įvairiomis vaikų psichologijos ir ugdymo temomis.

Kita domėjimosi sritis – vaikų kūrybiškumo ugdymas –  išaugo į dar vieną didžiulį idėjinį ir socialinį projektą, susilaukusį milžiniško visos Lietuvos šeimų susidomėjimo – pirmąjį Lietuvoje "Vaikų menų festivalį 2015"esu viena iš šio festivalio sumanytojų, organizatorių ir įgyvendintojų.

Na, o trečiajam, labiausiai išlauktam ir abi mano domėjimosi sritis apimančiam projektui – vaikų kūrybiškumo ugdymo studijai „Kuria vaikai“ – laikas atėjo dabar. Visų pirma, ši studija gimė iš poreikio - nepavykus rasti būrelio ar įstaigos, galinčios pasiūlyti visavertį vaikų lavinimą ir kūrybiškumo ugdymą per žaidimus, beliko tokį įkurti! Turėdama daug žinių bei idėjų, noriu jomis pasidalinti su visais kūrybiškumo svarbą vaiko ugdyme suprantančiais ir norinčiais apie tai daugiau sužinoti tėvais bei džiuginti ir suteikti prasmingą, įdomų, lavinantį ir, svarbiausia, žaismingą bei kūrybišką laisvalaikį visų mūsų mažiesiems. Būtent dėl to prieš 2 metus duris ir atverė plataus profilio kūrybiškumo ugdymo studija "Kuria vaikai". Būtent dėl, praėjus vos metams laiko nuo pirmosios studijos atidarymo, "Kuria vaikai" studija duris atverė ir Vilniuje, o kiek vėliau ir Klaipėdoje bei Šiauliuose!

Ir, žinoma, šalia veiklos studijoje, su jumis visais savo tinklaraštyje nuolat dalinsiuosi naudinga informacija apie vaikų kūrybiškumo ugdymą ir gyvenimą su vaikais kūrybiškai, dalinsiuosi veiklų idėjomis, jų fotoreportažais ir patarimais. Te kūryba liejasi laisvai!

© 2019 kuriavaikai.lt - visos teisės saugomos                                                                                                                         info@kuriavaikai.lt                                             
                                                                                                                                                           

 .