O kokio gimtadienio norėtų jūsų vaikas? Ar jam patiktų visiška laisvė žaisti, siausti, piešti, eksperimentuoti, atrasti naujus, netikėtus, stebinančius bei nuostabą keliančius pojūčius ir visa tai atlikti pačiam be baimės išsipurvinti, suklysti, nemokėti? Įspūdingi ir analogų neturintys KuriaVaikai gimtadieniai nepalieka abejingų nei pačių mažiausių pirmąjį gimtadienį svenčiančių, nei dešimtmečių, jau mačiusių gausybę kitokių gimtadienio šventimo būdų, nei į gimtadienį juos atlydėjusių suaugusių! Geriausias mūsų gimtadienio programų įvertinimas yra tas, kad labai dažnai išeinant, didžioji dalis jubiljato svečių iš anksto... rezervuoja pas mus ir savo gimtadienį! Gimtadieniai pas mus išskirtiniai ne tik dėl nevaržomas laisvės tikrai purvinoms veikloms, bet ir dėl to, kad visi vaikai patys betarpiškai atlieka visas veiklas - jei tai eksperimentas, tai jį atlieka patys, kiekvienas savo, o ne tik stebi, kaip jį atlieka programos vedėjas, jei tai procesinis piešimas - laisvai galima naudotis visa gausybe pateikiamų priemonių, jei tai siautulingas žaidimas - be baimės atrodyti netinkamai, į jį gali jungtis ir suaugusieji, taip vaiko gimtadienį prisiminimuose padarant dar įspūdingesnį! Ir dar - mūsų studija turbūt vienintelė gimtadienio šventimo vieta, į kurią visai nereikia puoštis, nes laisvę žaisti ir kurti čia riboja tik paties vaiko noras, o ne baimė išsipurvinti pačiam ar ištepti patalpas! Pas mus švęsti galima vaikams nuo 1 iki iki 10 gimtadienio, nors patirtis rodo, kad ir suaugusiems būna ne mažiau įdomu! Siautėjame ir gimtadienius visiškai kitaip nei įprasta švenčiame VILNIUJE, KAUNE, KLAIPĖDOJE, ŠIAULIUOSE, PANEVĖŽYJE, ir ALYTUJE!


Norite kitokio - į kūrybiškas ir originalias veiklas orientuotos vaiko gimtadienio programos? O gal norite įspūdingos ir originalios šventės darbovietės ar darželio vaikams? Studija "Kuria vaikai" siūlo tokias galimybes:

  • Išvažiuojamieji gimtadieniai ir šventės į Jūsų pasirinktą vietą ar namus -  speciali originalių ir įdomių užsiėmimų programa, kurios metu vaikai patys atlieka įvairius eksperimentus ir smagias kūrybines veiklas. Veiklas aptariame ir suderiname iš anksto, todėl galėsite rinktis iš įvairiausių tiek tvarkingų, tiek netvarkingų veiklų. Šiuo atveju Jums reikės pasirūpinti renginio vieta.
  • Rengti gimtadienius ir išvykas studijoje "Kuria vaikai" su specialia originalių ir įdomių užsiėmimų programa, kurios metu vaikai patys atlieka įvairius eksperimentus ir smagias kūrybines veiklas.  Studijoje gimtadienyje gali dalyvauti ne daugiau nei 15 vaikų. 
  • Gimtadienių veiklų paketai į jūsų namus (populiariausia karantino metu) - iš čia pateiktų veiklų sąrašo išsirenkate 2 arba 4 veiklas (veiklų sąrašą rasite čia), kurias norėsite atlikti savo šeimoje namuose, o mes pristatysime Jums visas šioms veikloms reikalingas priemones ir išsamias instrukcijas. Šiuo atveju veiklas namuose atliekate patys.

Kaina priklauso nuo pasirinktų veiklų bei dalyvaujančių vaikų skaičiaus. Susisiekite su mumis čia ir smulkiai aptarsime visas detales ir galimus jūsų vaiko gimtadienio variantus.Krepšelis