Kūrybiški vaikų gimtadieniai


Norite kitokio - į kūrybiškas ir originalias veiklas orientuotos vaiko gimtadienio programos? O gal norite įspūdingos ir originalios šventės darbovietės ar darželio vaikams? Studija "Kuria vaikai" siūlo tokias galimybes:

  • Išvažiuojamieji gimtadieniai ir šventes į Jūsų pasirinktą vietą ar namus -  speciali originalių ir įdomių užsiėmimų programa, kurios metu vaikai patys atlieka įvairius eksperimentus ir smagias kūrybines veiklas. Veiklas aptariame ir suderiname iš anksto, todėl galėsite rinktis iš įvairiausių tiek tvarkingų, tiek netvarkingų veiklų. Šiuo atveju Jums reikės pasirūpinti renginio vieta.
  • Rengti gimtadienius ir išvykas studijoje "Kuria vaikai" su specialia originalių ir įdomių užsiėmimų programa, kurios metu vaikai patys atlieka įvairius eksperimentus ir smagias kūrybines veiklas. Kadangi studijos patalpos nėra labai didelės, gimtadienis ar šventė studijoje orientuota į ne didesnę kaip 10 vaikų grupę Kaune bei Klaipėdoje ir 15 vaikų grupę Vilniuje.

Kaina priklauso nuo pasirinktos programos ir veiklų bei dalyvaujančių vaikų skaičiaus. Susisiekite su mumis čia ir smulkiai aptarsime visas detales ir galimus variantus.© 2017 kuriavaikai.lt - visos teisės saugomos                                  info@kuriavaikai.lt                                              A.Juozapavičiaus pr. 82A, Kaunas
                                                                                                                                                                                   M.K. Paco g. 4, Vilnius

 .