Abonementų registracija el.paštu: alytus@kuriavaikai.lt

Nuo kovo mėnesio Alytuje lankytis galimybė tik su ABONEMENTAIS! Vienkartinių apsilankymų nebeparduodame.

Internetinė registracija į apsilankymus


Vienkartinis apsilankymas Alytuje: 12 EUR. Pasirinkti vienkartinį apsilankymą bus galima tik jei kažkas iš abonementą turinčių negali atvykti ir atlaisvina vietą. Visos kitos vietos yra tik abonementinį lankymą įsigijusiems dalyviams. Šį lankymo būdą rekomenduojame tik jei neturite galimybės lankyti reguliariai ir yra laisvų vietų.

Mėnesinis abonementas Alytuje: 40 EUR/mėn. (4 kartai per mėnesį, jei išpuola 5 kartai per mėnesį, tuomet abonemento kaina yra 50 EUR). Pasirinkus mėnesinio abonemento lankymo būdą, vieta nuolatos jums bus garantuota visam pasirinktam laikotarpiui. Abonementas įsigyjamas einamam mėnesiui nuo mėnesio pirmos iki paskutinės dienos. Vienas mūsų lankymo sezonas yra suskirstytas į du semestrus po 5 mėnesius. Griežto įsipareigojimo lankyti visą sezoną ar semestrą nėra, galima registruotis ir mėnesiui ar vienkartiniam apsilankymui (jei lieka laisvos vietos nuo abonementų), tačiau nuoseklus lankymas yra kur kas naudingesnis vaiko ugdymuisi ir lavinimui, nes veiklas keičiame kas savaitę ir skirtingos veiklos orientuotos į skirtingų įgūdžių, pojūčių ir savybių lavinimą, todėl lankant reguliariai daug greičiau pastebėsite teigiamus pokyčius. Norint įsigyti mėnesinį abonementą, rašykite alytus@kuriavaikai.lt, internetu patiems rezervuoti abonemento nėra galimybės. 


Grupė Pirmadienis Antradienis TrečiadienisKetvirtadienis
Penktadienis
9 mėn. - 2 metų
11 val.

  18 val.

2 - 3 metų


18 val.
 

3-7 metų grupė
18 val.
 Mišri (2 - 6 metų) grupė

11 ir 18 val.


18val.

Vaikams iš tos pačios šeimos (broliams ir seserims) taikoma nuolaida.

Visų naudojamų priemonių kaina įeina į abonementinį ar vienkartinį mokestį.

Jei norite atvykti ir išbandyti mūsų užsiėmimus - būtina išankstinė registracija Internetinė registracija į vienkartinius apsilankymus 

Krepšelis