Abonementų registracija el.paštu: info@kuriavaikai.lt Jau renkame ir vasaros grupes, tad norintieji prisijungti vasarą, susisiekite info@kuriavaikai.lt

Vienkartinis apsilankymas Kaune: 12 EUR. Pasirinkus vienkartinį apsilankymo būdą, kiekvieną kartą norint apsilankyti, reikia registruotis iš naujo, registracija patvirtinama tik gavus išankstinį apmokėjimą bankiniu pavedimu ir apsilankyti užsiėmime galima tik jei grupėje ya laisvų vietų - jei sėkmingai rezervuojama vieta rezervacinėje sistemoje). Šį lankymo būdą rekomenduojame tik jei neturite galimybės lankyti reguliariai ir yra laisvų vietų.

Mėnesinis abonementas Kaune: 45 EUR/mėn. (4  kartai per mėnesį) ir 55 EUR/mėn (5 kartai per mėnesį). Pasirinkus mėnesinio abonemento lankymo būdą, vieta nuolatos jums bus garantuota visam pasirinktam laikotarpiui. Abonementas įsigyjamas einamam mėnesiui nuo mėnesio pirmos iki paskutinės dienos.

Vienas mūsų lankymo sezonas yra suskirstytas į du semestrus po 5 mėnesius. Griežto įsipareigojimo lankyti visą sezoną ar semestrą nėra, galima registruotis ir mėnesiui ar vienkartiniam apsilankymui (jei lieka laisvos vietos nuo abonementų), tačiau nuoseklus lankymas yra kur kas naudingesnis vaiko ugdymuisi ir lavinimui, nes veiklas keičiame kas savaitę ir skirtingos veiklos orientuotos į skirtingų įgūdžių, pojūčių ir savybių lavinimą, todėl lankant reguliariai daug greičiau pastebėsite teigiamus pokyčius. Norint įsigyti mėnesinį abonementą, rašykite info@kuriavaikai.lt, internetu patiems rezervuoti abonemento nėra galimybės. 

 Grupė Pirmadienis Antradienis TrečiadienisKetvirtadienis
Penktadienis
 9 mėn. - 2 metų
 11 val.
 10 val.
10.30 ir 15 val.
 
 
1-3 metų10.30 val.

 3-7 metų grupė
 18 val.
 18 val.
 18 val.
 18 val.
 
 Mišri (1 - 6 metų)
     10.30 val. ir 18 val.

Jeigu norite užsiregistruoti jau naujo sezono (nuo rugsėjo mėn) užsiėmimams, rašykite mums el. paštu info@kuriavaikai.lt. Jei jūsų norimoje grupėje jau nebebus vietos - įtrauksime jus į laukiančiųjų sąrašus ir susisieksime vietai atsilaisvinus.

Jei norite užsiregistruoti naujajam sezonui, nupirkti dovanų kuponą, surengti gimtadienio šventę ar draugių su vaikučiais susitikimą, rašykite mums el.paštu info@kuriavaikai.lt

Dar nesate apsisprendę ir norite tik pabandyti?

Turime grupę facebooke pavadinimu Kuria vaikai naujienos ir informacija
Galite prisijungti, ten mamos, kurios turi abonementus ir vaikučiai apserga ar negali dalyvauti, perparduoda savo apsilankymus.


Vaikams iš tos pačios šeimos (broliams ir seserims) taikoma nuolaida.

Visų naudojamų priemonių kaina įeina į abonementinį ar vienkartinį mokestį.

Jei norite atvykti ir išbandyti mūsų užsiėmimus - būtina išankstinė registracija!

Daugiau informacijos apie užsiėmimus galite rasti Užsiėmimai ir projektai
Bureliai vaikams Kaune

Krepšelis