DĖMESIO!

Jau sudarinėjame grupes ir vasaros laikotarpiui, jeigu norite lankyti parašykite mums klaipeda@kuriavaikai.lt

Dirbame pagal nuoseklią programą, veiklas keičiame kas savaitę ir skirtingos veiklos orientuotos į skirtingų įgūdžių, pojūčių ir savybių lavinimą. Plačiau apie užsiėmimus, ką veikiame, kiek laiko trunka rasite čia:

Vienkartinis apsilankymas Klaipėdoje: 12 EUR. Galimas tik tokiu atveju, jei kažkas iš vienkartinių klientų dėl ligos negali atvykti ir perleidžia tos dienos savo vietą grupėje. Šį lankymo būdą rekomenduojame tik jei neturite galimybės lankyti reguliariai, nes jis negaranuoja Jums vietos grupėje iš anksto. Teirautis el.paštu klaipeda@kuriavaikai.lt.

Mėnesinis abonementas Klaipėdoje: 40 EUR/mėn. (1 kartas per savaitę, 4kartai per mėnesį). Pasirinkus mėnesinio abonemento lankymo būdą, vieta nuolatos jums bus garantuota visam pasirinktam laikotarpiui. Abonementas įsigyjamas einamam mėnesiui nuo mėnesio pirmos iki paskutinės dienos. Vienas mūsų lankymo sezonas yra suskirstytas į du semestrus po 5 mėnesius. Griežto įsipareigojimo lankyti visą sezoną ar semestrą nėra, galima registruotis ir mėnesiui ar vienkartiniam apsilankymui, tačiau nuoseklus lankymas yra kur kas naudingesnis vaiko ugdymuisi ir lavinimui, nes veiklas keičiame kas savaitę ir skirtingos veiklos orientuotos į skirtingų įgūdžių, pojūčių ir savybių lavinimą, todėl lankant reguliariai daug greičiau pastebėsite teigiamus pokyčius. Norint įsigyti mėnesinį abonementą, rašykite klaipeda@kuriavaikai.lt


 Grupė PirmadienisAntradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
 Penktadienis
 9 mėn - 2 metų
 
 
 11 val.
 10  val.
 11 val.
 2-4 metų
  18 val.
 18 val.
  
 3-7 metų
 18 val.
    
 1-2 metų
  
  17 val.
 

Jeigu norite užsiregistruoti naujo sezono užsiėmimams rašykite mums el. paštu klaipeda@kuriavaikai.lt. Jei jūsų norimoje grupėje jau nebebus vietos - įtrauksime jus į laukiančiųjų sąrašus ir susisieksime vietai atsilaisvinus.

Jei norite užsiregistruoti naujajam sezonui, nupirkti dovanų kuponą, surengti gimtadienio šventę ar draugių su vaikučiais susitikimą, rašykite mums el.paštu klaipeda@kuriavaikai.lt

Dar nesate apsisprendę ir norite tik pabandyti?

Turime grupę facebooke pavadinimu Kuria vaikai naujienos ir informacija
Galite prisijungti, ten mamos, kurios turi abonementus ir vaikučiai apserga ar negali dalyvauti, perparduoda savo apsilankymus.

PRISIJUNGTI PRIE GRUPĖS ČIA

KĄ MES VEIKIAME IR KODĖL TAI NAUDINGA?

Kviečiame paskaityti mūsų straipsnius, kurie, ne tik naudingi, bet ir iliustruoti nuotraukomis iš mūsų studijos!

Kodėl būtina lavinti kūdikių ir vaikų pojūčius?

Kuo procesinė kūryba naudinga kiekvienam vaikui?


Vaikams iš tos pačios šeimos (broliams ir seserims) taikoma nuolaida.

Visų naudojamų priemonių kaina įeina į abonementinį ar vienkartinį mokestį.

Jei norite atvykti ir išbandyti mūsų užsiėmimus - būtina išankstinė registracija!

Daugiau informacijos apie užsiėmimus galite rasti Užsiėmimai ir projektai

.

.

Krepšelis