DĖMESIO!

Jau REGISTRUOJAME naujam 2022/2023 sezonui nuo rudens, jeigu norite lankyti parašykite mums klaipeda@kuriavaikai.lt

KURIA VAIKAI išskirtinis būrelis vaikams Klaipėdoje. Dirbame pagal nuoseklią programą, veiklas keičiame kas savaitę ir skirtingos veiklos orientuotos į skirtingų įgūdžių, pojūčių ir savybių lavinimą. Plačiau apie užsiėmimus, ką veikiame, kiek laiko trunka rasite čia:

Vienkartinis apsilankymas Klaipėdoje: 14  EUR. Galimas tik tokiu atveju, jei kažkas iš nuolatinių klientų dėl ligos negali atvykti ir perleidžia tos dienos savo vietą grupėje. Šį lankymo būdą rekomenduojame tik jei neturite galimybės lankyti reguliariai, nes jis negaranuoja Jums vietos grupėje iš anksto. Teirautis el.paštu klaipeda@kuriavaikai.lt.

Mėnesinis abonementas Klaipėdoje: 50 EUR/mėn. (1 kartas per savaitę, 4kartai per mėnesį), 55 EUR (1 kartas per savaitę, 5 kartai per mėnesį). Pasirinkus mėnesinio abonemento lankymo būdą, vieta nuolatos jums bus garantuota visam pasirinktam laikotarpiui. Abonementas įsigyjamas einamam mėnesiui nuo mėnesio pirmos iki paskutinės dienos. Vienas mūsų lankymo sezonas yra suskirstytas į du semestrus po 5 mėnesius. Griežto įsipareigojimo lankyti visą sezoną ar semestrą nėra, galima registruotis ir mėnesiui ar vienkartiniam apsilankymui, tačiau nuoseklus lankymas yra kur kas naudingesnis vaiko ugdymuisi ir lavinimui, nes veiklas keičiame kas savaitę ir skirtingos veiklos orientuotos į skirtingų įgūdžių, pojūčių ir savybių lavinimą, todėl lankant reguliariai daug greičiau pastebėsite teigiamus pokyčius. Norint įsigyti mėnesinį abonementą, rašykite klaipeda@kuriavaikai.lt 

UŽSIĖMIMŲ GRAFIKAS

 Grupė PirmadienisAntradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
 Penktadienis
 9 mėn - 2 metų
 
 10.30 val.
 11 val.
 10  val.
 
 1-3 metų    17 val. 
 2-3 metų
  
 18 val.
  
 4-7 metų
 18 val.
    
3-4 metų
  18 val.
  
 

Jeigu norite užsiregistruoti naujo sezono užsiėmimams rašykite mums el. paštu klaipeda@kuriavaikai.lt. Jei jūsų norimoje grupėje jau nebebus vietos - įtrauksime jus į laukiančiųjų sąrašus ir susisieksime vietai atsilaisvinus.

Jei norite užsiregistruoti naujajam sezonui, nupirkti dovanų kuponą, surengti gimtadienio šventę ar draugių su vaikučiais susitikimą, rašykite mums el.paštu klaipeda@kuriavaikai.lt

Dar nesate apsisprendę ir norite tik pabandyti?

Turime grupę facebooke pavadinimu Kuria vaikai naujienos ir informacija
Galite prisijungti, ten mamos, kurios turi abonementus ir vaikučiai apserga ar negali dalyvauti, perparduoda savo apsilankymus.

PRISIJUNGTI PRIE GRUPĖS ČIA

KĄ MES VEIKIAME IR KODĖL TAI NAUDINGA?

Kviečiame paskaityti mūsų straipsnius, kurie, ne tik naudingi, bet ir iliustruoti nuotraukomis iš mūsų studijos!

Kodėl būtina lavinti kūdikių ir vaikų pojūčius?

Kuo procesinė kūryba naudinga kiekvienam vaikui?


Vaikams iš tos pačios šeimos (broliams ir seserims) taikoma  5 eur nuolaida.

Visų naudojamų priemonių kaina įeina į abonementinį ar vienkartinį mokestį.

Jei norite atvykti ir išbandyti mūsų užsiėmimus - būtina išankstinė registracija!

Daugiau informacijos apie mūsų užsiėmimus galite rasti Užsiėmimai ir projektai

.

.

Krepšelis