REGISTRACIJA Į UŽSIĖMIMUS #KURIAVAIKAI 2022/2023 SEZONE el. paštu klaipeda@kuriavaikai.lt!


KURIA VAIKAI studija - pirmoji Lietuvoje kūdikių ir ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymui pasitelkusi išimtinai tik laisvą žaidimą, laisvą neuroedukaciniais metodais paremtą piešimą, procesinę kūrybą bei eksperimentus - būtent tai, ką mokslininkai, kaip efektyviausią lavinimosi būdą ir rekomenduoja vaikams pirmojo septynmečio metais!

Autorinė KURIA VAIKAI žaidimų - lavinimo programa suskirstyta po du 5 mėn. ciklus. RUGSĖJIS - SAUSIS ir VASARIS - BIRŽELIS. Prie programos galima prisijungti bet kada, jei yra laisvų vietų grupėje (dėl likusių laisvų vietų teirautis el. paštu kaunas@kuriavaikai.lt). Prisijungus prie grupės rekomenduojamas nuoseklus programos lankymas, nes reguliarus lankymas yra kur kas naudingesnis vaiko ugdymuisi ir lavinimui, kadangi veiklas keičiame kas savaitę ir skirtingos veiklos bei priemonės yra orientuotos į skirtingų įgūdžių, pojūčių ir savybių lavinimą, todėl lankant reguliariai daug greičiau pastebėsite teigiamus pokyčius. Tačiau suprantame, kad gyvenime yra įvairių situacijų ir pokyčių, todėl galimas ir trumpesnis programos lankymas, minimali lankymo trukmė yra 1 mėnuo.

KĄ GAUSITE MŪSŲ BŪRELYJE?

 • Jau septintus metus naudojamą ir pagal naujausius mokslinių tyrimų informaciją nuolat atnaujinamą bei tobulinamą, nuoseklią autorinę žaidimų – lavinimo programą, kurios metu vaikai linksmai žaisdami ir patys to nejausdami, lavina visus 21a. asmenybei būtinus įgūdžius ir kompetencijas*
 • Pačias naujausias, išskirtines, vaiko mokymosi procesą palengvinančias, pagreitinančias ir į kitą lygmenį pakeliančias specializuotas ergoterapines – edukacines priemones ir įrankius, kurie žaidimą padaro ne tik įdomesnį, patrauklesnį, bet ir efektyvesnį lavinimo prasme. Daugelį priemonių įsigyjame JAV ir UK specializuotose edukacinėse parduotuvėse, o kai kurias, pasitelkę savo žinias ir patirtį, kuriame ir patys!
 • Nemokamus trumpuosius, koncentruotus, mūsų klientų labai pamėgtus seminarus apie aktualiausius vaikų auginimo ir ugdymo klausimus, kuriuose per labai trumpą laiką išgirstama esminė, svarbiausia informacija bei praktiniai patarimai lengvesniam ir sklandesniam augimui kartu su vaiku!
 • 7 mūsų sezono NAUJIENA - visose vyresnių nei 2 metų amžiaus grupėse per kiekvieną užsiėmimą atliksime trumpas MINDFULNESS praktikas – žaidimus, kurių dėka vaikai (ir tėveliai, žinoma!) mokysis lengvų, greitų bei itin efektyvių būdų dėmesio sutelkimo lavinimui, nusiraminimui apėmus stiprioms emocijoms, stresui bei nerimui, geresniam emocijų reguliavimui ir bendro psichologinio atsparumo ugdymui. Visas šias praktikas lengvai pritaikysite savo kasdienėse situacijose, gerinant jūsų ir jūsų vaikų emocinę sveikatą!
 • Kokybišką ir itin naudingą laiką Jūsų ir vaiko ryšio stiprinimui, nesirūpinant nei dėl tam reikalingų priemonių, nei po dėl po to kilusios netvarkos! Suteikiame prabanga šiais laikais tapusią galimybę tiesiog pabūti "čia ir dabar" kartu su savo vaiku!

KĄ LAVINA IR UGDO MŪSŲ POJŪČIŲ LAVINIMO - ŽAIDIMŲ PROGRAMA?

Vaikai, besidžiaugdami žaidimo procesu ir sprendžiant jo metu spontaniškai atsiradusius iššūkius, mokosi ir ugdo visa apimančias esmines sąmoningo, socialiai atsakingo bei emociškai sveiko žmogaus charakterio savybes ir kompetencijas:

 • Kūrybingumą*
 • Vaizduotę*
 • Smalsumą*
 • Atkaklumą*
 • Kritinį mąstymą*
 • Sprendimų priėmimo, kognityvinių, socialinių, lingvistinių, komunikacinių, komandinio darbo bei diplomatijos įgūdžius*
 • Savarankiškumą*
 • Emocinį intelektą*
 • Pasitikėjimą savimi ir kitais*

Na, o svarbiausia, moksliškai įrodyta, kad laisvo žaidimo metu gausiai išsiskiria laimės hormonai - dopaminas ir seratoninas, tad mūsų būrelis drąsiai gali būti vadinamas LAIMINGIAUSIU vaikų būreliu Lietuvoje!

Plačiau apie užsiėmimus:

Vienkartinis apsilankymas Klaipėdoje: 14 EUR. Šį lankymo būdą rekomenduojame tik jei neturite galimybės lankyti reguliariai ir jei yra laisvų vietų.

Mėnesinis abonementas Klaipėdoje:  50 EUR/mėn. (4  kartai per mėnesį) ir 55 EUR/mėn (5 kartai per mėnesį). Pasirinkus mėnesinio abonemento lankymo būdą, vieta nuolatos jums bus garantuota visam pasirinktam laikotarpiui. Abonementas įsigyjamas einamam mėnesiui nuo mėnesio pirmos iki paskutinės dienos.


UŽSIĖMIMŲ GRAFIKAS

 Grupė PirmadienisAntradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
 Penktadienis
 9 mėn - 2 metų
 
 10.30 val.
 11 val.
 10  val.
 
 1-3 metų    17 val. 
 2-3 metų
  
 18 val.
  
 4-7 metų
 18 val.
    
3-4 metų
  18 val.
  
 

Jeigu norite užsiregistruoti naujo sezono užsiėmimams rašykite mums el. paštu klaipeda@kuriavaikai.lt. Jei jūsų norimoje grupėje jau nebebus vietos - įtrauksime jus į laukiančiųjų sąrašus ir susisieksime vietai atsilaisvinus.

Jei norite užsiregistruoti naujajam sezonui, nupirkti dovanų kuponą, surengti gimtadienio šventę ar draugių su vaikučiais susitikimą, rašykite mums el.paštu klaipeda@kuriavaikai.lt

Dar nesate apsisprendę ir norite tik pabandyti?

Turime grupę facebooke pavadinimu Kuria vaikai naujienos ir informacija
Galite prisijungti, ten mamos, kurios turi abonementus ir vaikučiai apserga ar negali dalyvauti, perparduoda savo apsilankymus.

PRISIJUNGTI PRIE GRUPĖS ČIA

KĄ MES VEIKIAME IR KODĖL TAI NAUDINGA?

Kviečiame paskaityti mūsų straipsnius, kurie, ne tik naudingi, bet ir iliustruoti nuotraukomis iš mūsų studijos!

Kodėl būtina lavinti kūdikių ir vaikų pojūčius?

Kuo procesinė kūryba naudinga kiekvienam vaikui?


Vaikams iš tos pačios šeimos (broliams ir seserims) taikoma  5 eur nuolaida.

Visų naudojamų priemonių kaina įeina į abonementinį ar vienkartinį mokestį.

Jei norite atvykti ir išbandyti mūsų užsiėmimus - būtina išankstinė registracija!

Daugiau informacijos apie mūsų užsiėmimus galite rasti Užsiėmimai ir projektai

.

Krepšelis