DĖMESIO!

Jau REGISTRUOJAME NAUJAM seonui nuo rudens, jeigu norite lankyti parašykite mums panevezys@kuriavaikai.lt

Dirbame pagal nuoseklią programą, veiklas keičiame kas savaitę ir skirtingos veiklos orientuotos į skirtingų įgūdžių, pojūčių ir savybių lavinimą. Plačiau apie užsiėmimus, ką veikiame, kiek laiko trunka rasite čia:

Mėnesinis abonementas Panevėžyje: 45 EUR/mėn. (1 kartas per savaitę, 4 kartai per mėnesį) ir 55 EUR/mėn 5 kartai per mėnesį. Pasirinkus mėnesinio abonemento lankymo būdą, vieta nuolatos jums bus garantuota visam pasirinktam laikotarpiui. Abonementas įsigyjamas einamam mėnesiui nuo mėnesio pirmos iki paskutinės dienos. Vienas mūsų lankymo sezonas yra suskirstytas į du semestrus po 5 mėnesius. Griežto įsipareigojimo lankyti visą semestrą nėra, galima registruotis ir mėnesiui ar vienkartiniam apsilankymui, tačiau nuoseklus lankymas yra kur kas naudingesnis vaiko ugdymuisi ir lavinimui, nes veiklas keičiame kas savaitę ir skirtingos veiklos orientuotos į skirtingų įgūdžių, pojūčių ir savybių lavinimą, todėl lankant reguliariai daug greičiau pastebėsite teigiamus pokyčius. Norint įsigyti mėnesinį abonementą, rašykite panevezys@kuriavaikai.lt


Panevėžio grupių tvarkaraščiai ir registracija internetu

 
 Grupė Pirmadienis Antradienis TrečiadienisKetvirtadienis
 Penktadienis
 9 mėn. - 2 metų
 11 val.
 10 val.
 11 val.
 10 val.
 11 val. ir 17 val.
 2-3 metų
   18 val.
  
 3-7 metų
 18 val.
 18 val.
   

Jeigu norite užsiregistruoti naujo sezono užsiėmimams rašykite mums el. paštu vilnius@kuriavaikai.lt. Jei jūsų norimoje grupėje jau nebebus vietos - įtrauksime jus į laukiančiųjų sąrašus ir susisieksime vietai atsilaisvinus.

Jei norite užsiregistruoti naujajam sezonui, nupirkti dovanų kuponą, surengti gimtadienio šventę ar draugių su vaikučiais susitikimą, rašykite mums el.paštu panevezys@kuriavaikai.lt

Dar nesate apsisprendę ir norite tik pabandyti?

Turime grupę facebooke pavadinimu Kuria vaikai naujienos ir informacija
Galite prisijungti, ten mamos, kurios turi abonementus ir vaikučiai apserga- negali dalyvauti perparduoda savo apsilankymus.

PRISIJUNGTI PRIE GRUPĖS ČIA

KĄ MES VEIKIAME IR KODĖL TAI NAUDINGA?

Kviečiame paskaityti mūsų straipsnius, kurie, ne tik naudingi, bet ir iliustruoti nuotraukomis iš mūsų studijos!

Kodėl būtina lavinti kūdikių ir vaikų pojūčius?

Kuo procesinė kūryba naudinga kiekvienam vaikui?

 
Vaikams iš tos pačios šeimos (broliams ir seserims) taikoma nuolaida.

Visų naudojamų priemonių kaina įeina į abonementinį ar vienkartinį mokestį.


Daugiau informacijos apie užsiėmimus galite rasti Užsiėmimai ir projektai

Krepšelis