Registracija el.paštu: radviliskis@kuriavaikai.lt

Vienkartinis apsilankymas Radviliškyje: 12 EUR. Pasirinkus vienkartinį apsilankymo būdą, kiekvieną kartą norint apsilankyti, reikia registruotis iš naujo, registracija patvirtinama tik gavus išankstinį apmokėjimą bankiniu pavedimu ir apsilankyti užsiėmime galima tik jei grupėje ya laisvų vietų - jei sėkmingai rezervuojama vieta rezervacinėje sistemoje). Šį lankymo būdą rekomenduojame tik jei neturite galimybės lankyti reguliariai ir yra laisvų vietų.

Mėnesinis abonementas Radviliškyje: 40 EUR/mėn. (4  kartai per mėnesį) ir 50 EUR/mėn (5 kartai per mėnesį). Pasirinkus mėnesinio abonemento lankymo būdą, vieta nuolatos jums bus garantuota visam pasirinktam laikotarpiui. Abonementas įsigyjamas einamam mėnesiui nuo mėnesio pirmos iki paskutinės dienos.

Vienas mūsų lankymo sezonas yra suskirstytas į du semestrus po 5 mėnesius. Griežto įsipareigojimo lankyti visą sezoną ar semestrą nėra, galima registruotis ir mėnesiui ar vienkartiniam apsilankymui (jei lieka laisvos vietos nuo abonementų), tačiau nuoseklus lankymas yra kur kas naudingesnis vaiko ugdymuisi ir lavinimui, nes veiklas keičiame kas savaitę ir skirtingos veiklos orientuotos į skirtingų įgūdžių, pojūčių ir savybių lavinimą, todėl lankant reguliariai daug greičiau pastebėsite teigiamus pokyčius. Norint įsigyti mėnesinį abonementą, rašykite info@kuriavaikai.lt, internetu patiems rezervuoti abonemento nėra galimybės. 

Radviliškio grupių  registracija internetu

Grupė Pirmadienis Antradienis TrečiadienisKetvirtadienis
Penktadienis
9 mėn. - 2 metų
11 val.
10 val.
18 val.


2 - 3 metų10.45 ir 18 val.

3-7 metų grupė
18 val.
18 val.


Vaikams iš tos pačios šeimos (broliams ir seserims) taikoma nuolaida.

Visų naudojamų priemonių kaina įeina į abonementinį ar vienkartinį mokestį.

Jei norite atvykti ir išbandyti mūsų užsiėmimus - būtina išankstinė registracija!

Daugiau informacijos apie užsiėmimus galite rasti Užsiėmimai ir projektai

Krepšelis