DĖMESIO!

Vyksta registracija užsiėmimų lankymui. Dėl likusių laisvų vietų teirautis vilnius@kuriavaikai.lt

KURIA VAIKAI studija - pirmoji Lietuvoje kūdikių ir ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymui pasitelkusi išimtinai tik laisvą žaidimą, laisvą neuroedukaciniais metodais paremtą piešimą, procesinę kūrybą bei eksperimentus - būtent tai, ką mokslininkai, kaip efektyviausią lavinimosi būdą ir rekomenduoja vaikams pirmojo septynmečio metais! 

Prisijungus prie grupės rekomenduojamas nuoseklus programos lankymas, nes reguliarus lankymas yra kur kas naudingesnis vaiko ugdymuisi ir lavinimui, kadangi veiklas keičiame kas savaitę ir skirtingos veiklos yra orientuotos į skirtingų įgūdžių, pojūčių ir savybių lavinimą, todėl lankant reguliariai daug greičiau pastebėsite teigiamus pokyčius, tačiau suprantame, kad gyvenime yra įvairių situacijų ir pokyčių, todėl galimas ir trumpesnis programos lankymas, minimali lankymo trukmė yra 1 mėnuo.

KĄ GAUSITE MŪSŲ BŪRELYJE?

 • Jau septintus metus naudojamą ir pagal naujausius mokslinių tyrimų informaciją nuolat atnaujinamą bei tobulinamą, nuoseklią autorinę žaidimų – lavinimo programą, kurios metu vaikai linksmai žaisdami ir patys to nejausdami, lavina visus 21a. asmenybei būtinus įgūdžius ir kompetencijas*
 • Pačias naujausias, išskirtines, vaiko mokymosi procesą palengvinančias, pagreitinančias ir į kitą lygmenį pakeliančias specializuotas ergoterapines – edukacines priemones ir įrankius, kurie žaidimą padaro ne tik įdomesnį, patrauklesnį, bet ir efektyvesnį lavinimo prasme. Daugelį priemonių įsigyjame JAV ir UK specializuotose edukacinėse parduotuvėse, o kai kurias, pasitelkę savo žinias ir patirtį, kuriame ir patys!
 • Nemokamus trumpuosius, koncentruotus, mūsų klientų labai pamėgtus seminarus apie aktualiausius vaikų auginimo ir ugdymo klausimus, kuriuose per labai trumpą laiką išgirstama esminė, svarbiausia informacija bei praktiniai patarimai lengvesniam ir sklandesniam augimui kartu su vaiku!
 • 7 mūsų sezono NAUJIENA - visose vyresnių nei 2 metų amžiaus grupėse per kiekvieną užsiėmimą atliksime trumpas MINDFULNESS praktikas – žaidimus, kurių dėka vaikai (ir tėveliai, žinoma!) mokysis lengvų, greitų bei itin efektyvių būdų dėmesio sutelkimo lavinimui, nusiraminimui apėmus stiprioms emocijoms, stresui bei nerimui, geresniam emocijų reguliavimui ir bendro psichologinio atsparumo ugdymui. Visas šias praktikas lengvai pritaikysite savo kasdienėse situacijose, gerinant jūsų ir jūsų vaikų emocinę sveikatą!
 • Kokybišką ir itin naudingą laiką Jūsų ir vaiko ryšio stiprinimui, nesirūpinant nei dėl tam reikalingų priemonių, nei po dėl po to kilusios netvarkos! Suteikiame prabanga šiais laikais tapusią galimybę tiesiog pabūti "čia ir dabar" kartu su savo vaiku!


KĄ LAVINA IR UGDO MŪSŲ ŽAIDIMŲ PROGRAMA?

Vaikai, besidžiaugdami žaidimo procesu ir sprendžiant jo metu spontaniškai atsiradusius iššūkius, mokosi ir ugdo visa apimančias esmines sąmoningo, socialiai atsakingo bei emociškai sveiko žmogaus charakterio savybes ir kompetencijas:

 • Kurybingumą
 • Vaizduotę*
 • Smalsumą*
 • Atkaklumą*
 • Kritinį mąstymą*
 • Sprendimų priėmimo, kognityvinių, socialinių, lingvistinių, komunikacinių, komandinio darbo bei diplomatijos įgūdžius*
 • Savarankiškumą*
 • Emocinį intelektą*
 • Pasitikėjimą savimi ir kitais*

Na, o svarbiausia, moksliškai įrodyta, kad laisvo žaidimo metu gausiai išsiskiria laimės hormonai - dopaminas ir seratoninas, tad mūsų būrelis drąsiai gali būti vadinamas LAIMINGIAUSIU vaikų būreliu Lietuvoje!


Kaip visada, sakome- vietos pas mus užsipildo greitai, tad. Nuoširdžiai patariame – jei planuojate lankyti, nedelsti ir registruotis!  Lauksime Jūsų užklausos dėl laisvų vietų, nepamirškite nurodyti vaikučio amžių, bei filialą, kuriame norite lankytis. Išankstinė registracija būtina.

Norintiems lankyti Pilaitėje: vilnius@kuriavaikai.lt

Norintiems lankyti Perkūnkiemyje: vilnius@kuriavaikai.lt

Norintiems lankyti Antakalnyje: antakalnis@kuriavaikai.lt


TVARKARAŠTIS

ANTAKALNIS (M. K. Paco g. 4)PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienis
9 mėn. - 2 metų11:00 ir 15:0010:00 ir 13:30 val.15:0010:00 10:30 ir 16:00
2 - 3 metų18:0011:00
3 - 7 metų18:0018:00
MIŠRI broliams/sesėms 2- 7 m.
18:00

PERKŪNKIEMIS (Girulių g. 14)PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienis
9 mėn. - 2 metų11:0010:00 ir 13:30 val.15:0011:00 ir 15:0010:00
2 - 3 metų18:0011:00
3 - 7 metų18:0018:0018:00PILAITĖ
(Bitėnų g. 1 C)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
9 mėn. - 2 metų 10:0010:00 ir 13:30 11:00 10:30
 15:00 
10:00
2 - 3 metų
renkama rytinė grupė 18:00
3 - 7 metų 18:00 18:00 18:00

Mėnesinis abonementas Vilniuje: kaina mokama už vietą grupėje 59 EUR/mėn. (1 kartas per savaitę). Visų naudojamų priemonių kaina įeina į abonementinį mokestį.

Registruotis abonementiniam lankymui

Dar neesate apsisprendę ir norite tik pabandyti? Vienkartinio apsilankymo kaina 15,75 eur.

Užsiregistruoti vienkartiniam apsilankymui

Tačiau mes rekomenduojame įsigyti bent vieno mėnesio abonementą, nes pirmąjį apsilankymą vaikutis gali būti nedrąsus, nenorėti žaisti, nes nauja aplinka, nauji vaikai ir suaugę, tad natūralu, kad vaikutis gali norėti tik stebėti, o ne daryti pats. Tuo tarpu lankant reguliariai bent mėnesį,  išbandžius bent kelias veiklas - vaikutis jau adaptuojasi ir jaučiasi laisviau, tada jau galima matyti, ar jam tinka ir patinka šie užsiėmimai ir spręsti apie sekančių mėnesių lankymą.

KĄ MES VEIKIAME IR KODĖL TAI NAUDINGA?

Kviečiame paskaityti mūsų straipsnius, kurie, ne tik naudingi, bet ir iliustruoti nuotraukomis iš mūsų studijos!

Kodėl būtina lavinti kūdikių ir vaikų pojūčius?

Kuo procesinė kūryba naudinga kiekvienam vaikui?

KĄ ATSINEŠTI:

Rekomenduojame aprengti vaikelį taip, kad negaila būtų išsitepti. Su savimi visada turėti papildomą švarią aprangą, kurią galėsite aprengti po užsiėmimo. Tėvams taip pat rekomenduojame nepasipuošti. Studijoje tikrai šilta, yra kriauklė nusiprausti, tačiau rekomenduojama turėti ir drėgnų servetėlių, rankšluostį. Dažniausiai vaikučiai studijoje būna basi, tačiau galite paimti tapukus ar kojines.

Vaikams iš tos pačios šeimos (broliams ir seserims) taikoma nuolaida. .

.

.

Krepšelis