DĖMESIO! 

Dirbsime liepą ir rugpjūtį, taip pat pradėjome registraciją NAUJAM Kuria Vaikai sezonui nuo rugsėjo mėn. DĖL LIKUSIŲ LAISVŲ VIETŲ TEIRAUTIS EL. PAŠTU vilnius@kuriavaikai.lt ! 

Vasaros metu galimi vienkartiniai apsilankymai.

Dirbame pagal nuoseklią programą, veiklas keičiame kas savaitę ir skirtingos veiklos orientuotos į skirtingų įgūdžių, pojūčių ir savybių lavinimą, todėl lankant reguliariai daug greičiau pastebėsite teigiamus pokyčius.

NUOTRAUKOS IR ATSILIEPIMAI

UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS nuo 2020 m. rugsėjo mėn.

PERKŪNKIEMIS
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
9 mėn. - 2 metų
11:00
10:00 ir 13:30 val.
 
11:00 ir 15:00 val.
10:15
2 - 3 metų
 
18:00
11:00
 
 
3 - 6 metų
18:00 
 
 
18:00
 
MIŠRI broliams/sesėms (9 mėn - 6 m.)
 
 
18:00
 
 


ANTAKALNIS
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
9 mėn. - 2 metų
11:00
11:00
15:30
10:00 ir 13:30 val.
10:30
 
2 - 3 metų
 
18:00
11:00
 
 
11:00 (2.5-4 metų )
3 - 6 metų
18:00
 
 
18:00
 
 
MIŠRI broliams/sesėms (9 mėn - 6 m.)
 
 
18:00
 
 
 

Jeigu norite užsiregistruoti naujo sezono užsiėmimams rašykite mums el. paštu vilnius@kuriavaikai.lt. Jei jūsų norimoje grupėje jau nebebus vietos - įtrauksime jus į laukiančiųjų sąrašus ir susisieksime vietai atsilaisvinus.
Mėnesinis abonementas Vilniuje: 40 EUR/mėn. (1 kartas per savaitę). 

Jei norite užsiregistruoti naujajam sezonui, nupirkti dovanų kuponą, surengti gimtadienio šventę ar draugių su vaikučiais susitikimą, rašykite mums el.paštu vilnius@kuriavaikai.lt

Dar neesate apsisprendę ir norite tik pabandyti? Galite registruotis vienkartiniam apsilankymui! Vienkartinis apsilankymas Vilniuje: 11 EUR. kadangi prioriteto tvarka registruojame abonementus. Grupėse vaikų skaičius yra ribotas, todėl sistema leidžia registruotis tik tada, jei dar yra likę laisvų vietų užsiėmime ir registracija patvirtinama tik gavus išankstinį apmokėjimą. Registruotis čia:


Taip pat turime grupę, kurioje tėvai - abonementai, kuomet negali atvykti į užsiėmimą jį perparduoda labai norintiems išbandyti mūsų veiklas, tad kviečiame prisijungti prie grupės ir matysite visas laisvas vietas:

PRISIJUNGTI PRIE GRUPĖS ČIA

KĄ MES VEIKIAME IR KODĖL TAI NAUDINGA?

Kviečiame paskaityti mūsų straipsnius, kurie, ne tik naudingi, bet ir iliustruoti nuotraukomis iš mūsų studijos!

Kodėl būtina lavinti kūdikių ir vaikų pojūčius?

Kuo procesinė kūryba naudinga kiekvienam vaikui?


KAIP MUS RASTI ANTAKALNYJE:

Studija randasi M. K. Paco gatvė 4, , tačiau navigacija dažnai atveda ne iš tos pusės, todėl geriausia įvažiuoti į Paco gatvę iš Petro ir Povilo bažnyčios kiemelio, pats pastatas yra už bažnyčios, pavažiavus šiek tiek tiesiai Paco gatve, po dešine spalvoti konteineriai, o šiek tiek toliau po kaire pamatysite statų nusileidimą į teritoriją, reikia nusileisti, pravažiuoti pro vartus, važiuoti iki pastato galo ir ieškoti vietos automobiliui pasistatyti. Parkingas nemokamas. Pamatysite arką, pro ją praeikite ir iškart po dešine mūsų laiptinė, laiptinės numeris 5, spausti domofone 8 ir pakilti į 2 aukštą. 
Šalia randasi Caritas (Betanija), Krizinio nėštumo centras, Keramikos studija.


KAIP MUS RASTI PERKŪNKIEMYJE:

Studija randasi Girulių g. 14. Navigacija dažnai atveda ne iš tos namo pusės, ji atveda prie šlagbaumo, o mes esame įsikūrę iš kitos namo pusės, vitrininiai langai išpiešti palmėmis, ant kurių parašyta "Kuria Vaikai", prašome pažiūrėti šį video, kaip mus rasti: 
https://www.youtube.com/watch?v=lHdq9x1BvXE&feature=youtu.be

KĄ ATSINEŠTI:
Rekomenduojame aprengti vaikelį taip, kad negaila būtų išsitepti. Su savimi visada turėti papildomą švarią aprangą, kurią galėsite aprengti po užsiėmimo. Tėvams taip pat rekomenduojame nepasipuošti. Studijoje tikrai šilta, yra kriauklė nusiprausti, tačiau rekomenduojama turėti ir drėgnų servetėlių, rankšluostį. Dažniausiai vaikučiai studijoje būna basi, tačiau galite paimti tapukus ar kojines.

Jei norite lankyti užsiėmimus, tačiau nerandate tinkamo sau laiko, prašome parašyti mums el. paštu, kuris laikas ir diena Jums būtų patogiausi.

Visų naudojamų priemonių kaina įeina į abonementinį ar vienkartinį mokestį

Vaikams iš tos pačios šeimos (broliams ir seserims) taikoma nuolaida.


 .