Liepą-rugpjūtį ATOSTOGAUJAME, jei norite registruotis naujam sezonui parašykite mums vilnius@kuriavaikai.lt, grupėse vietų skaičius kaip visada ribotas, tad labai rekomenduojame vietą grupėje rezervuotis iš anksto.

Nuo rugsėjo mėn. Vilniuje dirbs studija ANTAKALNYJE (M. K. Paco gatvė 4) ir naujoji studija PERKŪNKIEMYJE (Girulių g. 14)!

NAUJO SEZONO 2018 - 2019 M. TVARKARAŠTIS

Antakalnyje

  Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Šeštadienis
 9 - 12 mėn. gr. 13:00 val. - -
 1-2 metų gr.
 10:00 val
18:00 val.
 10:00 val 
 11:30 val.
 11:00 val.
16:30 val.
 -
 2-3 metų gr. - 18:00 val - 11:00 val.
 3-5 metų gr. 18:00 val. - - -

Perkūnkiemyje
  Pirmadienis  Antradienis  Trečiadienis
  9 - 12 mėn. gr. 13:30 val. 13:00 val. -
 1-2 metų gr. 11:00 val.
10:00 val.
16:30 val.
 -
  2-3 metų gr. 18:00 val. - 11:00 val.
  3-5 metų gr. - - 18:00 val.

Vienkartinis apsilankymas Vilniuje: 10 EUR
Pasirinkus vienkartinį apsilankymo būdą, kiekvieną kartą, norint apsilankyti, reikia registruotis iš naujo. Grupėse vaikų skaičius yra ribotas, todėl sistema leidžia registruotis tik tada, jei dar yra likę laisvų vietų užsiėmime ir registracija patvirtinama tik gavus išankstinį apmokėjimą.

Mėnesinis abonementas Vilniuje
: 35 EUR/mėn. (1 kartas per savaitę). Pasirinkus mėnesinio abonemento lankymo būdą, vieta užsiėmimuose jums nuolatos yra garantuota. Abonementas yra įsigyjamas einamam mėnesiui nuo mėnesio pirmos iki paskutinės dienos.

Jei norite įsigyti abonementą ar surengti gimtadienio šventę, rašykite mums vilnius@kuriavaikai.lt

Jei norite užsiregistruoti vienkartiniam apsilankymuibūtina išankstinė registracijaRegistruotis čia:


KAIP MUS RASTI ANTAKALNYJE:

Studija randasi M. K. Paco gatvė 4, , tačiau navigacija dažnai atveda ne iš tos pusės, todėl geriausia įvažiuoti į Paco gatvę iš Petro ir Povilo bažnyčios kiemelio, pats pastatas yra už bažnyčios, pavažiavus šiek tiek tiesiai Paco gatve, po dešine spalvoti konteineriai, o šiek tiek toliau po kaire pamatysite statų nusileidimą į teritoriją, reikia nusileisti, pravažiuoti pro vartus, važiuoti iki pastato galo ir ieškoti vietos automobiliui pasistatyti. Parkingas nemokamas. Pamatysite arką, pro ją praeikite ir iškart po dešine mūsų laiptinė, laiptinės numeris 5, spausti domofone 8 ir pakilti į 2 aukštą. 
Šalia randasi Caritas (Betanija), Krizinio nėštumo centras, Keramikos studija.


KĄ ATSINEŠTI:

Rekomenduojame aprengti vaikelį taip, kad negaila būtų išsitepti. Su savimi visada turėti papildomą švarią aprangą, kurią galėsite aprengti po užsiėmimo. Tėvams taip pat rekomenduojame nepasipuošti. Studijoje tikrai šilta, yra kriauklė nusiprausti, tačiau rekomenduojama turėti ir drėgnų servetėlių, rankšluostį. Dažniausiai vaikučiai studijoje būna be batų, tačiau galite paimti tapukus ar šiltesnes kojines.

Jei norite lankyti užsiėmimus, tačiau nerandate tinkamo sau laiko, prašome parašyti mums el. paštu, kuris laikas ir diena Jums būtų patogiausi.

Visų naudojamų priemonių kaina įeina į abonementinį ar vienkartinį mokestį

Vaikams iš tos pačios šeimos (broliams ir seserims) taikoma nuolaida 

Daugiau informacijos apie užsiėmimus galite rasti Užsiėmimai ir projektai

© 2017 kuriavaikai.lt - visos teisės saugomos                                  info@kuriavaikai.lt                                              A.Juozapavičiaus pr. 82A, Kaunas
                                                                                                                                                                                   M.K. Paco g. 4, Vilnius

 .