Antakalnyje:

PARKINGAS

Rekomenduojame laiką apskaičiuoti taip, kad parkingui galėtumėt skirti 10 min. Jei nerasite kur pasistatyti automobilio vidiniame kieme turime 2 vietas, paskambinkite kontaktais apačioje ir atidarysime šlagbaumą.

KAIP MUS RASTI:

Studija randasi M. K. Paco gatvė 4, , tačiau navigacija dažnai atveda ne iš tos pusės, todėl geriausia įvažiuoti į Paco gatvę iš Petro ir Povilo bažnyčios kiemelio, pats pastatas yra už bažnyčios, pavažiavus šiek tiek tiesiai Paco gatve, po dešine spalvoti konteineriai, o šiek tiek toliau po kaire pamatysite statų nusileidimą į teritoriją.

Pravažiuoti pro vartus, važiuoti iki pastato galo ir ieškoti vietos automobiliui pasistatyti. Parkingas nemokamas.

Pamatysite ARKĄ, pro ją praeikite ir iškart po dešine mūsų laiptinė, laiptinės numeris 5,  spausti domofone 8 ir pakilti į 2 aukštą. Vežimėlius galima palikti pirmame aukšte, laiptinė rakinama.
Perkūnkiemyje:


KAIP MUS RASTI:

Studija randasi Girulių g. 14, Vilnius

Navigacija atveda ne iš tos namo pusės, prašome pažiūrėti video, kuriame parodyta, kaip važiuoti ir kaip mus rasti: 


PARKINGAS

Perkūnkiemis tankus rajonas, todėl rekomenduojame pasilikti 5-10 min parkingui. Jei nerasite, kur pasistatyti automobilio turime 2 vietas - važiuojant nuo studijos, NE Į PLOVYKLA PASUKTI, O UŽ PLOVYKLOS iš karto posūkis į dešinę, pamatysite šlagbaumą ir skambinti Santai 865483288 arba Gintarei 860486463, atidarys šlagbaumą, mūsų vietos 83 ir 90. Taip pat jei geras oras automobilį galima statyti Pavilnionių gatvė 22 RIMI parduotuvėje, ten 3 valandos parkingas nemokamas ir ateiti iki mūsų (pėsčiosimis 5-6 min.)

Studija:

.

Krepšelis