Kūrybiškumo ugdymo užsiėmimai

Studijoje "Kuria vaikai", užsiėmimai skirstomi pagal amžiaus grupes: 9-12 mėn., 1-2 metų; 2-3 metai; 3-7 metai. Kiekvienoje grupėje - ne daugiau nei 10 (Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose) ir ne daugiau nei 11 (Vilniuje) vaikų vieno užsiėmimo metu.

Atsižvelgiant į tai, kad tokio amžiaus vaikai negeba ilgam susikoncentruoti į vieną veiklą, užsiėmimai studijoje bus sudaryti iš kelių dalių: 2 kūrybinė/sensorinės/eksperimentinės veiklos + atsisveikinimo ritualo.

Užsiėmimuose vaikams iki 3 metų, kartu su vaikais privalo dalyvauti vienas iš tėvų ar kitas vaiką prižiūrintis suaugęs žmogus - tai bus šaunus ir kūrybingas laikas kartu su vaiku (galima ir nedalyvauti pačioje veikloje, tačiau turi būti studijoje).

Užsiėmimuose nuo 3 metų tėvams dalyvauti nebūtina, tačiau tai yra labai rekomenduojama, jei norite turiningai ir įdomiai praleisti laiką su savo vaiku bei sustiprinti judviejų ryšį.

Užsiėmimai vyksta 45 minutės (1-3 metų grupėse) ir 1 valandą (3-7 metų grupėse).

Užsiėmimai vyksta 1 kartą per savaitę.

Visos priemonės įskaičiuotos į užsiėmimo kainą, todėl vaikui tereikia ateiti ir mėgautis.

Tiesa, kadangi kūrybinė saviraiška dažnai būna ne itin švari - nepuoškite vaikų, verčiau aprenkite taip, kad vaikui nereikėtų varžytis sutepti ar sušlapinti savo aprangą. Nors visos studijoje naudojamos priemonės ir medžiagos yra saugios vaikams bei gamintojų deklaruojamos, kaip lengvai nuplaunamos, vis tiek rekomenduojama vaikus aprengti drabužiais, kurių nebūtų gaila sutepti. Studijose yra kriauklės nusiprausti, turime vienkartinių rankšluosčių, bet jūsų patogumui rekomenduojame atsinešti rankšluostukus ir šlapių servetėlių - kartais užtenka ir jų.

Nuolat atnaujinamus ir papildomus įrašus bei fotoreportažus su aprašymais apie studijoje vykstančius užsiėmimus ir projektus galite rasti čia:

           Fotoreportažai iš kūrybinių užsiėmimų            

© 2019 kuriavaikai.lt - visos teisės saugomos                                                                                                                         info@kuriavaikai.lt                                             
                                                                                                                                                           

 .