Mūsų studijoje patirsite autorinę, nuolat pagal naujausius mokslinius tyrimus tobulinamą pojūčių lavinimo-žaidimų programą, paremtą laisvu žaidimu, neuroedukaciniu piešimu, procesine kūryba ir eksperimentais. Ypatingą dėmesį skiriame inovatyvioms ergoterapinėms priemonėms ir įrankiams, kurie žaidimą padaro ne tik įdomesnį ir patrauklesnį, bet atlieka ir labai svarbias lavinamąsias funkcijas - įvairius įgūdžius ir savybes padeda išlavinti daug greičiau ir efektyviau! Šias priemones nuolat atnaujiname ir pildome, sekdami naujauias pasaulines tendencijas ir pritaikydami savo autorinės programos užsiėmimams.

Studijoje "Kuria vaikai", užsiėmimai skirstomi pagal amžiaus grupes: 9 mėnesių -2 metų; 2-3 metai; 3-7 metai.

Kiekvienoje grupėje - ne daugiau nei 10-12  vaikų vieno užsiėmimo metu.

9 mėnesių -2 metų vaikams užsiėmimų semestras susideda iš 2 ciklų po 5 mėnesius (visus 5 mėnesius užsiėmimai ir veiklos nesikartoja). Galima rezervuoti tik vieną mėnesį, 5 mėnesius ar visus 10 mėnesių iš karto. Mokėjimas vienu metu atliekamas tik už vieną mėnesį, įsipareigojimo lankyti kelis mėnesius ar visą semestrą nėra.

2-3 ir 3-7 metų vaikams užsiėmimai susideda iš vieno semestro, kurį sudaro 10 mėnesių. Rezervuoti galima ir po vieną mėnesį, ir visus 10 mėnesių iš karto, įsipareigojimo lankyti konkretų laiką nėra.

9 mėn - 2 metų grupės užsiėmimų aprašymas

2-3 metų užsiėmimų grupės aprašymas

3-7 metų grupės užsiėmimų aprašymas

Mišrios (1-5 metų) grupės aprašymas

Užsiėmimuose vaikams iki 3 metų, kartu su vaikais privalo dalyvauti vienas iš tėvų ar kitas vaiką prižiūrintis suaugęs žmogus - tai bus šaunus ir kūrybingas laikas kartu su vaiku.

Užsiėmimuose nuo 3 metų tėvams dalyvauti nebūtina, tačiau tai yra labai rekomenduojama, jei norite turiningai ir įdomiai praleisti laiką su savo vaiku bei sustiprinti judviejų ryšį.

Užsiėmimai vyksta 45 minutės (1-3 metų grupėse) ir 1 valandą (3-7 metų grupėse).

Užsiėmimai vyksta 1 kartą per savaitę.

Visos priemonės įskaičiuotos į užsiėmimo kainą, todėl vaikui tereikia ateiti ir mėgautis.

Tiesa, kadangi kūrybinė saviraiška dažnai būna ne itin švari - nepuoškite vaikų, verčiau aprenkite taip, kad vaikui nereikėtų varžytis sutepti ar sušlapinti savo aprangą. Nors visos studijoje naudojamos priemonės ir medžiagos yra saugios vaikams bei gamintojų deklaruojamos, kaip lengvai nuplaunamos, vis tiek rekomenduojama vaikus aprengti drabužiais, kurių nebūtų gaila sutepti. Studijose yra kriauklės ir dušai nusiprausti, turime vienkartinių rankšluosčių, bet jūsų patogumui rekomenduojame atsinešti savo rankšluostukus ir šlapių servetėlių - kartais užtenka ir jų.

Krepšelis