Užsiėmimai 2-3 ir 3-7 metų vaikams

Šio amžiaus grupėse užsiėmimai paremti laisvu žaidimu, laisvu neuroedukaciniu piešimu, procesine kūryba ir eksperimentais - visu tuo, kas smagiai, be įtampos, žaidimo forma padeda vaikams ugdyti svarbiausias 21a. žmogaus savybes ir komepetencijas. Užsiėmimo metu, skatindami sutelkti dėmesį, plėtoti prigimtinį kūrybingumą ir lavinti vaizduotę, pateikiame 2 skirtingo pobūdžio veiklas, į kurias vaikai turi laiko įsijausti bei bandyti atlikti. Jei vaikas nenori atlikti kažkurios iš jų - jis yra laisvas ją praleisti ar tiesiog stebėti iš tolo. Patirtis rodo, kad susidomėjimas visada atsiranda, nes ypatingą dėmesį skiriame specializuotoms ergoterapinėms edukacinėms priemonėms ir įrankiams, kurių panaudojimas ne tik labai naudingas vaikų lavinimuisi, bet ir labai įtraukia į žaidimo procesą. Daugiau apie užsiėmimų naudą ir ką jais laviname rasite čia.

Užsiėmimuose nuo 3 metų tėvams dalyvauti nebūtina, tačiau tai yra rekomenduojama, jei norite turiningai ir įdomiai praleisti laiką su savo vaiku bei sustiprinti judviejų ryšį.

Užsiėmimai vyksta 1 val

Užsiėmimai vyksta 1 kartą per savaitę

Visos priemonės įskaičiuotos į užsiėmimo kainą, todėl vaikui tereikia ateiti ir mėgautis. 

Tiesa, kadangi kūrybinė saviraiška dažnai būna ne itin švari - nepuoškite vaikų, verčiau aprenkite taip, kad vaikui nereikėtų varžytis sutepti ar sušlapinti savo aprangą. Nors visos studijoje naudojamos priemonės ir medžiagos yra saugios vaikams bei gamintojų deklaruojamos, kaip lengvai nuplaunamos, vis tiek rekomenduojama vaikus aprengti drabužiais, kurių nebūtų gaila sutepti.

3-7 metų grupės užsiėmimų akimirkos


Krepšelis