Kūdikių kūrybiškumo ugdymas

Kūdikiams iki metų, iš esmės, specialūs lavinamieji būreliai bei bendravimas su bendraamžiais nėra reikalingi ar būtini - tokio amžiaus svarbiausia megzti prieraišius santykius su svarbiausiu jam suaugusiu asmeniu, dažniausia tai būna mama. Tačiau jau ir tokio amžiaus vaikams būtina lavinti ir ugdyti smulkiąją motoriką ir svarbiausius pažįstant supantį pasaulį - sensorinius įgūdžius. Tą galima daryti ir namuose, tačiau dėl užsiėmimų įvairovės, erdvės galimybių, gausybės naujų idėjų ir, žinoma, dėl galimybės mamoms išeiti iš namų bei pabendrauti su kitomis mamomis - raginame atvykti į mūsų studijoje organizuojamas specialias kūdikių ir vaikų iki 2 metų užsiėmimų grupes, kuriose:

Mažyliai nevaržomi galės tyrinėti jiems prieinamas medžiagas bei priemones ir jomis laisvai žaisti, piešti, netgi paragauti!

Kaskart bus siūlomos naujos ir originalios užsiėmimų įdėjos, įtraukiančios mažuosius net be paraginimų.

Mamos galės bendrauti tarpusavyje ir dalintis patirtimi bei idėjomis.

Nereikės rūpintis išteptais, sušlapintais baldais ar sienomis - visiška kūrybinė laisvė, kuria skatinamas vaiko kūrybingumas.

Užsiėmimuose mažyliai dalyvaus tiek, kiek patys norės įsitraukti ir bandyti - jokių taisyklių ar prievartos.

Tyla, tvarka ir ramybė - ne šių užsiėmimų draugas, todėl mamoms čia nereikės jausti streso ir galvoti, kaip įkalbinti mažylį kažką daryti ar greičiau liautis verkti.

Ir svarbiausia - nors atrodys, kad jūsų mažieji tiesiog smagiai leidžia laiką ir yra be galo laimingi, iš tiesų, jie užsiėmimų metu laisvu žaidimo ir proceso kūrybos pagalba lavins ir ugdys pačias svarbiausias savybes ir įgūdžius - kokius ir kaip, išsamiai aprašyta rasite štai šiame mūsų straipsnyje: KODĖL BŪTINA LAVINTI KŪDIKIŲ IR VAIKŲ POJŪČIUS?

Kitaip tariant, šie užsiėmimai - tai atokvėpio ir smagių pokalbių laikas mamoms, kol šalia jų esantys mažyliai yra užsiėmę įdomiomis ir labai naudingomis jų raidai veiklomis. Registruokitės internetu ir išbandykite!

Šioje grupėje užsiėmimų programa suskirstyta ciklais po 5 mėnesius, tad veiklos kartosis tik du kartus kas 5 mėnesiai. Lankyti visų ar vieno ciklo nuolat neprivaloma, galima rinktis ir vienkartinius apsilankymus, tačiau rekomenduojame reguliarų lankymą kartą per savaitę, jei norite greičiau ir efektyviau pastebėti teigiamus pokyčius vaiko kūrybiškumui ir lavinimui.

Daugiau informacijos info@kuriavaikai.lt, +37060577575 (Kaune), vilnius@kuriavaikai.lt, +37060697704 (Vilniuje), klaipėda@kuriavaikai.lt, 370 60919692, siauliai@kuriavaikai.lt (+370 673 39620), panevezys@kuriavaikai.lt (Panevėžyje).© 2019 kuriavaikai.lt - visos teisės saugomos                                                                                                                         info@kuriavaikai.lt                                             
                                                                                                                                                           

 .