Kūdikių kūrybiškumo ugdymas

Kūdikiams iki metų, iš esmės, specialūs lavinamieji būreliai bei bendravimas su bendraamžiais nėra reikalingi ar būtini - tokio amžiaus svarbiausia megzti prieraišius santykius su svarbiausiu jam suaugusiu asmeniu, dažniausia tai būna mama. Tačiau jau ir tokio amžiaus vaikams būtina lavinti ir ugdyti smulkiąją motoriką ir svarbiausius pažįstant supantį pasaulį - sensorinius įgūdžius. Tą galima daryti ir namuose, tačiau dėl užsiėmimų įvairovės, erdvės galimybių, gausybės naujų idėjų ir, žinoma, dėl galimybės mamoms išeiti iš namų bei pabendrauti su kitomis mamomis - raginame atvykti į mūsų studijoje organizuojamas specialias kūdikių ir vaikų iki 2 metų užsiėmimų grupes, kuriose:

Mažyliai nevaržomi galės tyrinėti jiems prieinamas medžiagas bei priemones ir jomis žaisti, piešti, netgi valgyti!

Kaskart bus siūlomos naujos ir originalios užsiėmimų įdėjos, įtraukiančios mažuosius net be paraginimų.

Mamos, gerdamos arbatą, galės bendrauti tarpusavyje ir dalintis patirtimi ir idėjomis.

Nereikės rūpintis išteptais, sušlapintais baldais ar sienomis - visiška kūrybinė laisvė, kuria skatinamas vaiko kūrybiškumas.

Studijos įkūrėja užsiėmimų metu mamoms pasakos apie įvairius vaikų raidos tarpsnių ypatumus, elgesį, atsakinės į mamoms iškilusius klausimus (jos straipsnių vaikų psichologijos ir ugdymo temomis galite rasti tinklaraštyje www.jievaikai.lt).

Užsiėmimuose mažyliai dalyvaus tiek, kiek patys norės įsitraukti ir bandyti - jokių taisyklių ar prievartos.

Tyla, tvarka ir ramybė - ne šių užsiėmimų draugas, todėl mamoms čia nereikės jausti streso ir galvoti, kaip įkalbinti mažylį kažką daryti ar greičiau liautis verkti.

Kitaip tariant, šie užsiėmimai - tai atokvėpio ir smagių pokalbių laikas mamoms, kol šalia jų esantys mažyliai yra užsiėmę įdomiomis ir labai naudingomis jų raidai veiklomis. Registruokitės ir išbandykite! info@kuriavaikai.lt arba +37060577575 (Kaune), vilnius@kuriavaikai.lt arba +37060697704 (Vilniuje).

O apie tai, ar verta pačius mažiausius vesti į mokyklėles ir būrelius - skaitykite straipsnyje "Ar verta kūdikį vesti į ankstyvojo lavinimo mokyklėles"


© 2017 kuriavaikai.lt - visos teisės saugomos                                  info@kuriavaikai.lt                                              A.Juozapavičiaus pr. 82A, Kaunas
                                                                                                                                                                                   M.K. Paco g. 4, Vilnius

 .