Būrelis 9 mėnesių - 2 metų vaikams

Kūdikiams iki metų, iš esmės, specialūs lavinamieji būreliai bei bendravimas su bendraamžiais nėra reikalingi ar būtini - tokio amžiaus svarbiausia megzti prieraišius santykius su svarbiausiu jam suaugusiu asmeniu, dažniausia tai būna mama. Tačiau jau ir tokio amžiaus vaikams būtina lavinti ir ugdyti smulkiąją motoriką ir svarbiausius pažįstant supantį pasaulį - sensorinius (pojūčių) įgūdžius. Tą galima daryti ir namuose, tačiau dėl užsiėmimų įvairovės, erdvės galimybių, gausybės naujų idėjų ir, žinoma, dėl galimybės mamoms išeiti iš namų bei pabendrauti su kitomis mamomis - raginame atvykti į mūsų studijoje organizuojamas specialias kūdikių ir vaikų iki 2 metų užsiėmimų grupes, kuriose kartu su savo mažyliais patirsite šio amžiaus tarpsniui sukurtą autorinę pojūčių lavinimo-žaidimų programą.

  • Užsiėmimai vyksta kartą per savaitę, trunka 45 min. ir veiklos yra keičiamos kiekvieną savaitę visą 5 mėn. ciklą. Kadangi mūsų užsiėmimai paremti laisvu žaidimu ir laisva kūryba, prie grupės prisijungti galite bet kuriuo metu laiku, jei yra laisvų vietų.
  • Šioje grupėje užsiėmimų programa suskirstyta ciklais po 5 mėnesius, tad veiklos kartosis tik du kartu per metus. Lankyti visų ar vieno ciklo nuolat neprivaloma, galima lankyti ir mėnesį ar du, rinktis ir vienkartinius apsilankymus, tačiau rekomenduojame reguliarų ciklo lankymą kartą per savaitę, jei norite išmėginti visas veiklas, greičiau ir efektyviau pastebėti teigiamus pokyčius vaiko kūrybingumui ir visų bendrųjų kompetencijų lavinimui.
  • Užsiėmimų metu lavinsime viską, kas šiame amžiaus tarpsnyje yra svarbiausia: smulkiąją ir stambiąją motoriką, kognityvinius įgūdžius, rankų - akių koordinaciją, kalbinius įgūdžius, sprendimų priėmimo ir problemų sprendimo įgūdžius, socialinius ir emocinius intelekto įgūdžius
  • Mažyliai nevaržomi galės tyrinėti jiems prieinamas medžiagas bei priemones ir su jomis laisvai žaisti, piešti, netgi paragauti! Mūsų užsiėmimuose rasite gausybę nuolat atnaujinamų naujausias ugdymo tendencijas atitinkančias ergoterapines ugdomąsias priemones, kuriomis manipuliuodami ir naudodami mažyliai dar labiau sustiprins laisvo žaidimo ir piešimo jiems teikiamą naudą.
  • Kiekviename užsiėmime pristatomos vis naujos ir originalios sensorinių laisvo žaidimo užsiėmimų įdėjos, įtraukiančios mažuosius net be paraginimų.
  • Nereikės rūpintis išteptais, sušlapintais baldais ar sienomis - mūsų studijose akcentuojama visiška kūrybinė laisvė, kuria skatinamas vaiko kūrybingumas.
  • Užsiėmimuose mažyliai dalyvauja tiek, kiek patys nori įsitraukti ir bandyti - jokių taisyklių ar prievartos, nes remiamės mokslu įrodytais faktais - stebėjimas, kaip žaidžia kiti, yra ne ką mažiau naudingas mokymosi procesas nei bandyti pačiam.
  • Tyla, tvarka ir ramybė - ne šių užsiėmimų draugas, todėl mamoms čia nereikės jausti streso ir galvoti, kaip įkalbinti mažylį kažką daryti ar greičiau jį nuraminti pradėjus verkti.
  • Mamos galės bendrauti tarpusavyje ir dalintis patirtimi bei idėjomis.
  • Ir svarbiausia - nors atrodys, kad jūsų mažieji tiesiog smagiai leidžia laiką ir yra be galo laimingi, iš tiesų, jie užsiėmimų metu laisvu žaidimo ir proceso kūrybos pagalba lavins ir ugdys pačias svarbiausias savybes, įgūdžius ir kompetencijas - kokius ir kaip, išsamiai aprašyta rasite štai šiame mūsų straipsnyje: KODĖL BŪTINA LAVINTI KŪDIKIŲ IR VAIKŲ POJŪČIUS?

Kitaip tariant, šie užsiėmimai - tai atokvėpio ir smagių pokalbių laikas mamoms, kol šalia jų esantys mažyliai yra užsiėmę įdomiomis ir labai naudingomis jų raidai veiklomis, tačiau visada rekomenduojame jungtis į vaikų žaidimą kartu - turėsite nepaprastai prasmingo, kokybiško ir ryši tvirtinančio laiko kartu. 

Daugiau informacijos ir atsiliepimų rasite mūsų Facebook puslapyje

Jeigu norite užsiregistruoti lauksime Jūsų laiško su vaikučio amžiumi kontaktais apačioje:

KAUNE    info@kuriavaikai.lt, +37060577575

VILNIUJE vilnius@kuriavaikai.lt, +37060697704 

KLAIPĖDOJE klaipėda@kuriavaikai.lt, +37062894936  

ŠIAULIUOSE siauliai@kuriavaikai.lt, +37067339620

PANEVĖŽYJE panevezys@kuriavaikai.lt +37062108294

Krepšelis